پیام تسلیت مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت رئیس جمهور

پیام تسلیت مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت رئیس جمهور

در پی سانحه دلخراش سقوط بالگرد و شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان، محمدرضا مدرس خیابانی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی پیامی این واقعه را تسلیت گفت.

شهادت هنر مردان خدا و بالاترین پاداش برای کسانی است که عمر خود را در مسیر خدمت به مردم سپری می کنند.

آیت الله رییسی ، خادم ملت ایران در سه سال ریاست جمهوری و پیش از آن، همه دوران مدیریتی خود را دلسوزانه و متعهدانه صرف خدمتگزاری به مردم کرد . علاوه بر منش مردمی، طعم شیرین خدمت صادقانه ایشان برای همه مشهود و آشکار است.

او که مسیر خدمت صادقانه، همنشینی با پابرهنگان و مستضعفان را به جای پشت میز نشینی برگزیده بود در شصت و یکمین روز از فصل بهار، خرسند از به بار نشستن تلاش مجموعه دولت برای بهره برداری از "سد قیز قلعه سی" که علاوه بر تداوم حیات و زندگی نشانی از صلح و دوستی است، به منظور افتتاح "ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز" به این شهر عازم و در مسیر دچار سانحه و به فیض شهادت نایل شد.

به گزارش روابط عمومی گروه کشتیرانی در متن پیام مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران آمده  است: 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

انالله و انا الیه راجعون

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

شهادت مظلومانه حضرت آیت­‌الله رییسی، رئیس جمهور با اخلاق و خدوم مردم ایران، وزیر پرتلاش امور خارجه، نماینده محترم ولی­‌فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار دلسوز استان آذربایجان شرقی، غمی جانسوز بر دل مردم ایران نهاد.

بدون شک، نام پرافتخار ایشان در پیمانی که برای خدمتگزاری به مردم و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خداوند بسته بود و شتابان و نیکو طی مسیر کرد، هماره ماندگار و سرلوحه خدمت برای آیندگان خواهد بود. خداوند در توفیق خدمت بر او منت نهاد و نعمتش را تمام و پاداش آن را در فرجام کار، سعادت و شهادت قرار داد. گوارایشان باد.

خانواده بزرگ گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در غم از دست دادن رئیس ­جمهور خدمتگزار و همراهان ایشان که همواره حامی و پشتیبان ناوگان ملی کشتیرانی بوده­‌اند، به سوگ نشسته و بر عزم و اراده بیشتر برای خدمتگزاری و خدمت­‌رسانی به مردم که خواسته رئیس جمهور فقیدمان بود، با اراده­‌تر و استوار خواهد ماند.

 

محمدرضا مدرس خیابانی

نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل